Adresa:

tel. č.: 02/43639189
zastupkyna@zsmalinovo.sk

Zoznam zamestnancov školy:

ZŠ, Školská ul. 11, Malinovo:
PaedDr. Dajana Csóková - riaditeľka školy, dajana.csokova@zsmalinovo.sk

Mgr. Magdaléna Mokrá - tried. uč. I. C triedy
Mgr. Zuzana Molnárová - tried. uč. II. A triedy
Mgr. Monika Tvarusková - tried. uč. II. B triedy
Mgr. Jana Smažáková - tried. uč. III. A triedy
Mgr. Ivana Priesolová - tried. uč. III. B triedy
Mgr. Katarína Masárová - učiteľka ANJ
Bc. Henrieta Vyoralová - vychovávateľka v I. C triede
Mgr. Annamária Janečková- vychovávateľka v II. A triede
P. Ivana Poliaková- - vychovávateľka v II. B triede
Mgr. Mária Kapustová - vychovávateľka v III. A triede
Milada Poluchová - vedúca ŠKD, vychovávateľka v III. B triede, milada.poluchova@zsmalinovo.sk
Mgr. Margita Švardová - učiteľka náboženstva
Miroslava Kulštrunková - ekonómka školy
p. Alena Horváthová - upratovačka
p. Tibor Tóth - školník

Elokované pracovisko, ZŠ Višňová ul. 1755, Malinovo:
Mgr. Edita Skácelová - zástupkyňa školy, edita.skacelova@zsmalinovo.sk
Mgr. Ľubica Boršová – tried. uč. I. A triedy
Mgr. Alexandra Mikušová – tried. uč. I. B triedy
Mgr. Martina Karkošková - tried. uč. II. C triedy
p. Vilma Juhászová - vychovávateľka v I. A + v rozdelenej II. C triede
p. Zuzana Malyaková – vychovávateľka v I. B + v rozdelenej II. C triede
p. Monika Lieszkovszká - upratovačka

Elokované pracovisko, ZŠ Bratislavská 44, Malinovo:
Mgr. Viera Lacková- tried. uč. IV. A triedy
Mgr. Katarína Masárová- tried. uč. IV. B triedy